تبلیغات
ابر برچسب

نظر سنجی
کیفیت مطالب وب ما را در جهت اطلاع رسانی چگونه ارزیابی می کنید ؟


مقام معظم رهبری فرهنگ و معیشت را از اولویت های نظام می دانند - سه شنبه 2 شهریور 1395
  تعداد بازدید : |طبقه بندی: عمومی،

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد گفت:مقام معظم رهبری فرهنگ و معیشت را از اولویت های نظام می دانند

مقام معظم رهبری فرهنگ و معیشت  را از اولویت های نظام می دانند

...


    

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد، در جلسه هم اندیشی اساتید آموزش های تخصصی و گفتمان های دانشجویی گفت: فرهنگ یکی از مولفه های اقتدار است که ممکن است در دنیا متفاوت معنا شود و یکی از علل و اصرار مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در جهت پافشاری و اصرار برگزاری گفتمان این است که فرهنگ را با مولفه اقتدار معرفی کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان،افزود: امروز کشوری می تواند پیروز و پیشرو باشد که برخوردار از فرهنگی غنی باشد و اجازه ندهد فرهنگ بیگانه وارد آن کشور شود.
حجت‌الاسلام ولی نژاد با اشاره به اهمیت موضوع فرهنگ، اظهارداشت: امروز دنیای غرب با توجه به اهمیت فرهنگ توانسته تهاجم فرهنگی و شبیه خون فرهنگی را آغاز کند و فهمیده است که فرهنگ مولفه اقتدار است.
عضوشورای فرهنگ عمومی استان  با اشاره به اینکه در جنگ فرهنگی پیروزی خیلی سخت و محال نیست و نیاز به یک اراده و اعتقاد محکم دارد، تصریح کرد: امام خمینی (رحمه الله علیه) به همه آموختند اگر همه پای کار باشند دشمن با کمترین هزینه از پای درخواهد آمد و در تاریخ ایران دیدیم که چگونه حکومت پهلوی با کمترین هزینه سرنگون و حکومت اعتقادی جایگزین شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند امروز فرهنگ باید در اولویت قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه اگر کشوری به لحاظ سیاسی، اقتصادی و نظامی قوی باشد می تواند برای خود و دیگر ملت های مسلمان مفید واقع شود، افزود: اقتدار حقیقی اقتدار فرهنگی است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد:مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) فرهنگ و معیشت را از اولویت های مهم عنوان کرد و افزود:رهبر انقلاب فرهنگ را در کنار معیشت آورده است،اگر معیشت زیر بنا باشد فرهنگ هم زیر بنا است زیرا هر ملتی که در جنگ تحمیلی شکست خورد به حاشیه رفت.
حجت‌الاسلام ولی نژاد با اشاره به اینکه امروز جوانان و نوجوانان ما جزو سرمایه های بسیار مهم کشور محسوب می شوند،اظهارداشت: ما نیازمند به جوانان تحصیلکرده انقلابی، آگاه به زمان و آشنا به دسیسه های دشمن هستیم و برای اینکه بتوانیم جامعه خود را به روز و همراه با ارتباط معنوی داشته باشیم مستلزم یک ارتباط آگاهانه و دلسوزانه است که این همایش با این هدف برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: در طول سال تحصیلی ۱۰۰ تا ۱۲۰ استاد گفتمان دینی در استان فعالیت می‌کنند که در این بین شاهد حضور اساتید اعزامی از قم هم هستیم.

گفتنی است،این هم اندیشی دریکم شهریورماه ۹۵ در سالن ولایت این اداره کل درگرگان برگزارشد.


نویسنده : وب  | چاپ این صفحه   | نظرات|