تبلیغات
ابر برچسب

نظر سنجی
کیفیت مطالب وب ما را در جهت اطلاع رسانی چگونه ارزیابی می کنید ؟


دیدارکارشناسان امور فرهنگی اجتماعی استانداری با معاونت فرهنگی گلستان - شنبه 15 اسفند 1394
  تعداد بازدید : |طبقه بندی: عمومی،

معاون و کارشناسان امور فرهنگی اجتماعی استانداری با معاونت فرهنگی و کارشناسان گلستان بازدید کردند.

دیدارکارشناسان امور فرهنگی اجتماعی استانداری با معاونت فرهنگی گلستان

، در این دیدار حجت‌الاسلام جواد نجفی گفت: وجود مقدس حضرت فاطمه زهرا(س) یکی از درخشان ترین چهره های والای انسانی در تاریخ اسلام است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه  با تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) گفت:حضرت فاطمه زهرا(س)، در تمام ابعاد زندگی الگو و نمونه است و شخصیتی است که در کمتر از ۲۰ بهار عمر خود در دنیا، خود را به چنان مقام و عظمت رسانید که مایه‌ی مباهات خداوند در برابر فرشتگان قرار گرفت.

وی در دیدار با معاون و کارشناسان امور فرهنگی و اجتماعی استانداری رسالت سازمان تبلیغات اسلامی را بسیار مهم و خطیر عنوان کرد و افزود: برگزاری و اجرای طرح استقرار روحانی در روستاها،ترویج فرهنگ دینی و اسلامی،برگزاری مراسم دینی در مناسبت ها در مساجد و هیئات مذهبی،ترویج سبک زندگی اسلامی و تقویت برنامه های عفاف و حجاب از عمده فعالیت های معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان است.

در ادامه علی بر زمینی معاون امور فرهنگی اجتماعی استانداری و کارشناسان این معاونت با تقدیر از زحمات خوب کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی ابراز امیدواری کردند تا فعالیت های سبک زندگی اسلامی و عفاف و حجاب تداوم داشته باشد.

درپایان  این نشست هر یک از کارشناسان فرهنگی این اداره کل برنامه های  اجرا شده ودر دست اقدام  خود را گزارش دادند.


نویسنده : وب  | چاپ این صفحه   | نظرات|