تبلیغات
ابر برچسب

نظر سنجی
کیفیت مطالب وب ما را در جهت اطلاع رسانی چگونه ارزیابی می کنید ؟


کار فرهنگی دیربازده است - دوشنبه 12 مرداد 1394
  تعداد بازدید : |طبقه بندی: عمومی،

حجت‌الاسلام ولی نژاد گفت: ثمره کار فرهنگی دیربازده اما تاثیرگذار است.

 کار فرهنگی دیربازده است

 حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در جمع روحانیون مستقر استان طی سخنانی ضمن قدردانی از فعالیتهای این روحانیون در محلات اظهار داشت: روحانی مستقر یک مسئولیت مهم تبلیغ دین و معنویت را در محلات برعهده دارد که اگر به درستی به وظیفه اش عمل کند عندالله ماجور خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که روحانیون مستقر پرچمداران اسلام و قرآن در محلات هستند خاطرنشان کرد: روحانیت در طول تاریخ همیشه پیشگام و پرآوازه بوده و با عشق و دلسوزی در خدمت مردم بودند.

وی با بیان این مطلب که خدمات روحانیت به جامعه انکار نشدنی است اذعان داشت: تحقیقات نشان می دهد محلاتی که روحانی حضور داشته و دارد، مردم آن محلات به مسایل شرعی و احکام الهی بیشتر آشنایی دارند.

حجت‌الاسلام ولی نژاد تصریح کرد: ثمره کار فرهنگی دیربازده اما تاثیرگذار است و لذا فعالیتهای شما در آینده نمود بیشتری برای محلات خواهد داشت.

وی با بان توصیه های به روحانیون مستقر خاطرنشان کرد: سعی کنسد در محل استقرارتان ضمن همکاری با مسئولین محلی،یکی، دو کار برجسته را در طول سال در زمینه فرهنگی، اجتماعی و مناسبتی اجرا کنید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی دعوت از مسئولین استانی و شهرستانی در محلات را لازم دانست و از روحانیون مستقر خواست در این خصوص برنامه ریزی کنند.

وی تشکیل گروههای فرهنگی و جلسات معرفتی و به کارگیری از استعدادها و ظرفیتهای محل را یکی دیگر از اقدامات روحانی مستقر معرفی کرد و گفت: سعی کنید دیگران را در فعالیتهای فرهنگی و مناسبتی محل شریک کنید.

حجت‌الاسلام ولی نژاد ادامه داد: روحانیون مستقر باید برای افزایش معنویت و کاهش آسیبها دست به دست مسئولین محلی بدهند و کارها را به خوبی پیش ببرند.

وی در پایان گفت: آنچه باعث موفقیت می‌شود توکل بر خدا، اخلاص و اتحاد و یکدلی است.


نویسنده : وب  | چاپ این صفحه   | نظرات|