تبلیغات
ابر برچسب

نظر سنجی
کیفیت مطالب وب ما را در جهت اطلاع رسانی چگونه ارزیابی می کنید ؟


برگزاری ۲۴۰ گفتمان دینی و نشست های بصیرتی در سال ۹۳ - شنبه 9 خرداد 1394
  تعداد بازدید : |طبقه بندی: عمومی،

۲۴۰ گفتمان دینی و نشست های بصیرتی توسط حجت‌الاسلام شفیعی در سال ۹۳در سطح شهرستان کردکوی برگزار شد.

برگزاری ۲۴۰ گفتمان دینی و نشست های بصیرتی در سال ۹۳

 حجت‌الاسلام عباس شفیعی روحانی مستقر یساقی در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل اظهار داشت: در سال ۱۳۹۳ دویست و چهل گفتمان دینی و نشست های بصیرتی در سطح شهرستان کردکوی، به‌ویژه دهستان یساقی برگزار شد که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت.

رییس شورای فرهنگی یساقی اذعان داشت: این گفتمان ها و نشست ها در مدارس، مساجد، پایگاه های بسیج، فاطمیه ها، حسینیه ها و اماکن مذهبی و فرهنگی سطح شهرستان کردکوی با موضوعات مختلف از جمله معارف دینی،مباحث اعتقادی،قرآنی،اخلاقی،نهج البلاغه، ولایت فقیه،سبک زندگی اسلامی،تبیین سیره اهل بیت علیهم السلام، آسیب های اجتماعی، آسیب های روابط ناسالم دختر و پسر، استفاده های مخرب و منفی از ماهواره،فیس بوک و اینترنت،سبک زندگی فاطمی و... برای اقشار مختلف مردم بویژه برای مخاطبین خاص به صورت تخصصی و دوره ای برگزار شد که با استقبال بسیار خوب شرکت کنندگان در این نشست ها و گفتمان ها قرار گرفت.

حجت‌الاسلام شفیعی با یان این مطلب که وظیفه یک روحانی سنگین و تاثیرگذار است خاطرنشان کرد: تمام سعی خود را جهت انجام وظیفه و خدمت به مردم منطقه به کار خواهم گرفت و انشاء الله در سالجاری بهتر از سال قبل به وظایفم عمل خواهم کرد.


نویسنده : وب  | چاپ این صفحه   | نظرات|