تبلیغات
ابر برچسب

نظر سنجی
کیفیت مطالب وب ما را در جهت اطلاع رسانی چگونه ارزیابی می کنید ؟


فاطمه(س) زیربنای هستی است - چهارشنبه 12 فروردین 1394
  تعداد بازدید : |طبقه بندی: عمومی،

مدیرکل تبلیغات اسلامی با اشاره به حدیث نبوی تصریح کرد: پیامبر اکرم(ص) همانطور که نماز را نور چشم خود معرفی کرد، حضرت زهرا(س) را نیز نور چشم خود معرفی نموده که جایگاه آن بانوی بزرگوار را می رساند.


فاطمه(س) زیربنای هستی است

حجت‌الاسلام ولی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این مطلب که حضرت زهرا(س) اساس، پایه و بنیان دین اسلام است خاطرنشان کرد: هرکس فاطمه(س) را انکار کند یعنی پیغمبر، دین و قرآن را انکار کرده است.

وی منکر فاطمه(س) را کافر معرفی کرد و تصریح کرد:بنابر حدیث قدسی اگر فاطمه نبود هیچکس خلق نمی شد.

وی گفت: باید سعی کنیم فرهنگ فاطمی(س) را در جامعه گسترش دهیم و باید از بعضی از کارهایی که با روح مراسم عزاداری برای حضرت زهرا(س) همخوانی ندارد جلوگیری شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که باید توجه مردم را به سالروز شهادت حضرت زهرا(س) معطوف کرد، خاطرنشان ساخت: خوشبختانه مردم نسبت به برگزاری مراسم برای اهل بیت علیهم السلام، به‌ویژه حضرت زهرا(س) همت لازم را دارند و مجالس کمی و کیفی خوبی برگزار می‌کنند.

وی بیان نظرات و پیشنهادات مراجع بزرگوار تقلید را برای مردم در برگزاری صحیح مراسم فاطمیه مهم دانست و گفت: آنچه که در مجالس حضرت زهرا(س) باید به‌دست بیاوریم ترویج سبک زندگی فاطمی و الگوگیری از گفتار و رفتار مادر بزرگوار امامت در حمایت از ولایت است.

حجت‌الاسلام ولی نژاد در خاتمه بر پیروی از سیره حضرت زهرا(س) تاکید کرد.


نویسنده : وب  | چاپ این صفحه   | نظرات|