تبلیغات
ابر برچسب

نظر سنجی
کیفیت مطالب وب ما را در جهت اطلاع رسانی چگونه ارزیابی می کنید ؟


وظیفه ما ترویج افکار شهدا است - سه شنبه 26 اسفند 1393
  تعداد بازدید : |طبقه بندی: عمومی،

حجت‌الاسلام ولی نژاد گفت: وظیفه ما ترویج افکار شهدا است.

وظیف ما ترویج افکار شهدا است

 حجت‌الاسلام ولی نژاد  اظهار داشت: باید به همه بقبولانیم شهید نمی میرد و نخواهد مرد، اما تکلیف ما این است که یاد و نام شهید را زنده نگه داشته و افکار شهید را ترویج دهیم.

وی با اعلام این مطلب که آنچه که در سیره شهدا به یادگار مانده را باید حفظ کنیم، افزود: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های آینده وظبفه ماست با در پیش گرفتن این روند یقین دارم جامعه ای زنده خواهیم داشت و تکلیف خود را به درستی انجام داده ایم چرا که شهید جان خود را داده و ما هم از وقت، همت و توان خود برای حفظ این راه می گذاریم.

حجت‌الاسلام ولی نژاد ادامه داد: شهید تا آخرین قطره خونش از دین دفاع کرد و برای ما که همچنان راه دفاع از دین باز است تکلیف سنگینی بر دوش مان قرار دارد که باید آن را به جامعه و شهدا، ادا کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان رمز داشتن عزت، سربلندی و استقلال را پیروی از ولایت فقیه دانست و گفت: امروز به همه خواهیم گفت اگر در جریان مذاکره هسته ای و هر جریان که جهوری اسلامی ایفای نقش می‌کند یک فرمان را حجت می دانیم و آن هم فرمان ولایت فقیه است.

وی ادامه داد: اگر ولی فقیه بر موضوعی صحه گذاشتند همه تابعیم و از آن حمایت می‌کنیم و اگر صحه نگذاشتند هرگز مردم بر آن صحه نخواهند گذاشت؛ باید به جامعه تاکید کنیم گوش به فرمان ولی فقیه باشند ما فرمان ولی فقیه را واجب الاطاعه و لازم الاجرا می دانیم بنابراین حجت و مبنای ما فرمان ولی امر مسلمین است.


نویسنده : وب  | چاپ این صفحه   | نظرات|